מחפשים מפעיל לברית או הפעלה לברית או לבריתה שלכם?

הגעתם למקום הנכון !!

חייגו עכשיו למיקי 052-2205454

בשעה טובה התווסף בן או בת למשפחה ועכשיו אתם רוצים לחגוג ברית או בריתה אבל…

יש לכם לא מעט ילדים באירוע ולא מתאים שיסתובבו סתם חסרי מעש סביב השולחנות,יטרידו את ההורים באוכל או במקרה הגרוע יותר שפשוט יירדמו..?

רוצים מישהו שיעסיק את כל הילדים בצורה נהדרת ושכל האורחים ישבחו אתכם על זה שדאגתם להפעלה לילדים ושהם יהיו חופשיים לאכול ולדבר ?

יש לנו תכנית מקסימה ונהדרת לאירוע שלכם עם ניסיון של שנים בהפעלה בבריתות.

פירוט ההפעלה ממש מתחת בליווי סרטונים,תמונות והמלצות.

התכנית לברית/ה שלכם כוללת:

קבלת פנים-עם בובת ענק (בסגנון דיסני) בגובה 2 מ’,או כל דמות חייכנית וצבעונית אחרת שמקבלת את כולם כולל המבוגרים.(אפשר להוסיף גם קעקועי נצנצים).כ-שלושת רבעי שעה עד שעה, (שזה הזמן שלוקח בד”כ לרוב האורחים להגיע) כשהמטרה היא גם לקבל את כל הילדים שבעצם באים בנפרד ולא ביחד ולתת לכל ילד את המקום שלו.גם לא “ליפול” על הילדים ישר עם ההפעלה (צריכים “להפשיר”..).

* אם יש ילדים שחוששים מהבובה אפשר להחליף אותה לדמות ליצן מצחיקה (ללא איפור), או משהו בלבוש כמו יובל המבולבל שעושה כל מיני טריקים,קסמים,בלונים וקטעים מצחיקים בכניסה, או שתסמכו עליי שהגישה המיוחדת שלי והניסיון שלי בבריתות,ברוב המקרים,יוציאו מילדכם את החשש מבובות והוא יתרגל אליי תוך גג 15 דקות.

אפשר גם לוותר על קבלת פנים ולגשת ישר להפעלה,אם כי לדעתי יש לה חשיבות רבה,כי היא שוברת את הקרח גם עם הילד שלכם (אם יש-וככה הוא לא “נדבק” לכם לרגליים..),וגם עם הילדים הביישנים יותר. מעבר לזה,מן הסתם,הילדים לא באים בבת אחת וככה הם מסתובבים איתי ולא משתעממים בשולחן לבד בזמן שההורים שלהם מדברים עם דודה יפה והדוד מאיר מעפולה שלא ראו כבר שנתיים..

** טיפ-אם יש לכם ילדים גדולים יותר שלכם כלומר: האחים גדולים יותר של הרך הנולד,אז אני שם בדיוק בשבילם ,ובשביל לתת להם את המקום המיוחד שלהם באירוע. בעיקר כדי שירגישו שהם במרכז ( כי הרי אתם עסוקים באורחים..) ואני בא בעצם למלא את תשומת הלב שהילד זקוק לה בעיקר ביום הזה.אני משתדל מאוד עד כמה שאפשר שהאח/אחים יהיו העוזרים שלי גם בקבלת הפנים (עם כל מיני אביזרים מצחיקים שאני מביא איתי ונותן להם) וגם במהלך כל ההפעלה-בקסמים,בחלוקת הבלונים,בבחירת הילדים למשחקים ועוד.

*ניתן גם להוסיף מתקן מתנפח שמתאים לאולמות ומתאים לכמות ולגיל הילדים.(יש לנו מיגוון גדול של מתנפחים שניתן לבחור מדף המתקנים המתנפחים).את המתנפח אני מדליק כבר בהתחלה וככה הילדים כבר מתחילים “להכנס לעניינים”.ואפשר לשלב גם קעקועים לילדים (קעקועי נצנצים).

בשלב הפעילות אני בד”כ מוריד את המתנפח (אלא אם כן יש ילדים גדולים שלא משתתפים בפעילות והם יכולים לקפוץ במתנפח מבלי להפריע לפעילות).

אני מפעיל אותו שוב לאחר האוכל, ושוב בסוף הפעילות.

(בד”כ האחים מצטרפים אליי עם אביזרים מצחיקים שאני נותן להם)

רוצים לדבר ? חייגו אליי-מיקי 052-2205454

לאחר שלב קבלת הפנים,אני מרכז את כל הילדים על מחצלת בשילוב עם כל האביזרים שלי באיזור שמקצה לנו האולם ומהווה מעין “איזור ילדים” ושם אני מתחיל ב-

הפעלה משגעת לילדים הכוללת: מופע קסמים,מופע של בלוני צורות,מופע סטנדאפ לילדים מגלגל מצחוק,תחרויות מצחיקות,שירים,הפעלות,מיגוון אביזרים שאני מביא איתי כמו:אביזרי קסמים,מצנח,לימבו,בלוני צורות ועוד.

התכנית מלווה בהגברה ומוסיקה-בידורית-שאינה מפריעה כלל למוסיקת הרקע באולם,לתקליטן או לאורחים, ונשמעת אך ורק באיזור הקרוב לילדים ולא נשמע בשולחנות כלל. ההפעלה מתאימה למיגוון רחב של גילאים (משהו כמו גיל שנתיים-שנתיים וחצי ועד גיל 11-12 אפילו).במידה ותרצו אפשר לוותר בכלל על ההגברה והמוסיקה.

* טיפ-במידה והאולם לא יוכל לספק לכם מיקרופון לרב או לדברי תודה שתרצו לומר, לא תהיה שום בעיה להשתמש בהגברה שלי לצורך העניין.

קבלת הפנים נמשכת כשעה,ההפעלה נמשכת עוד כשעה וחצי-שעתיים שזה בעצם כל הארוע וכך זה מונע מכל הילדים להסתובב באולם,להירדם על הכסאות או סתם להשתעמם ובעצם מעסיק אותם לאורך כל הארוע.

באמצע יש הפסקה לאוכל של המנה העיקרית.ניתן גם לבקש מהאולם לעשות שולחן מרכזי לילדים-כיף להם לאכול יחד,הם לא מתפזרים ולפעמים זה גם יותר זול במנות..בשלב זה אני מפעיל את המתנפח (במידה והזמנתם) עד שרוב הילדים מסיימים לאכול ובאים שוב להפעלה.ואפשר לשלב גם קעקועים אם תרצו.

לאחר ההפסקה אני ממשיך בעוד כמה קטעי הפעלה מצחיקים ולסיום אני מחלק בלוני צורות לילדים ואם תרצו,אפשר גם לחלק צמר גפן מתוק לילדים (שערות סבתא”).

אם הזמנתם מתקן מתנפח,אני מפעיל אותו שוב בשלב זה עד שממש כולם כבר הולכים הביתה.והילדים מרגישים שהיה להם ממש קרנבל!

צפו עכשיו במספר סרטוני המלצה בבריתות שכבר עשינו –

אם תרצו לראות עוד המלצות והפעלות מבריתות שכבר עשינו ,תוכלו לראות בסרטונים המוצעים לאחר הצפייה בסרטונים שמתחת , או פשוט חפשו ביוטיוב מיקי דואק או חמישה בלונים הפעלה לברית .רק שלא תלכו לאיבוד יש לנו ה-מ-ו-ן סרטונים..

או שפשוט תתקשרו אליי ,בשמחה.. מיקי דואק 052-2205454

אשמח לדבר..