היי.

אני מיקי דואק ואני בעל החברה. אספר לכם קצת עליי.
כל תחום הבידור זורם בעורקיי מגיל אפס.
לאחר צבא, בשנת 93′ הרחוקה, ירדתי לאילת להגשים את חלומי – עבודה ב”צוות בידור”- את הבחינות עברתי במהירות ונשארתי בבתי המלון שם כשנתיים. שם יחד עם כל הצוות הנהדר שהיה לנו שם, הרגשנו כמו סוג של סלבס’ מקומיים ולפי הפידבקים מהקהל ומהרחוב, כך באמת היה. אין ספק שזו היתה אחת התקופות היפות בחיי….
אחרי שסיימתי את עבודתי בצוותי הבידור באילת (גם כאיש צוות בידור וגם כמנהל בידור) פשוט לא ידעתי לאן לפנות לא ידעתי איך ולאן צריך להתקדם.

שקלתי ללכת ללימודי משחק בבית צבי אבל חשבתי בטעות שרק המובחרים והמצויינים יכולים. ואני? אני מצחיק, כשרוני ואהוב על הקהל אך עדיין חששתי.. למה?! לא יודע.. לעזאזל.. חשבתי בטעות שאני לא מצויין מספיק.
אז הלכתי ללמוד מנהל עסקים ושיווק לתואר ראשון. סיימתי בהצלחה ובמקביל פתחתי עם מנהלת הנוער דאז במלונות אילת, דוריה (זוהי דידי..), עסק קטן לבידור שנקרא אז –
דידי ומיקי (חלק זוכרים את זה בתור מיקי ודידי או מיקי הליצן או בידור ומוסיקה-כבר שמעתי את כל האפשרויות)
מאז שנת 93 הרחוקה…..עבדתי בתור ליצן, תקליטן ומנחה באירועים ובכל מיני צוותי בידור ברחבי הארץ בכל מיני חברות, בתי מלון ועוד.

רק אחרי שנים של פידבקים חיוביים רבים הבנתי שאני כנראה כן מ”המצויינים” .. (ותסלחו לי על הביטחון זה לקח לי שנים לרכוש אותו ולהבין).
ומה שהחזיק אותי בתור סטודנט למנהל עסקים הפך להיות העסק המרכזי שלי עם השנים.
פתחתי שותפות לאירועי חברות שנקראת ג’וי (joy) הפקות ושם עשינו אירועים מדהימים לחברות גדולות ובינוניות (תוכלו לראות תמונות מדף אירועי החברות)

במקביל עברתי באופן אישי את המסלול ללימודי הנחייה והגשה בטלויזיה של הזכיינית רשת- ערוץ 2 עם אברי גלעד 

צפו בסרטונים הבאים שלנו שהגיעו לשידור גם בטלויזיה בערוץ 10 ו -2:

תוכלו לראות מס’ דברים שעשיתי באולפני רשת (תקישו ביוטיוב מיקי דואק ותראו את הסרטונים) וכמה רעיונות שעדיין מתבשלים לכדי תכניות שבינתיים אסור לפרסם..

חברת ג’וי שלנו שינתה את השם ל-HIGH הפקות וחמישה בלונים שהם בעצם כבר עסק לא קטן.. ומאז הכל היסטוריה…
זהו קצת עליי.. מקוה שהתרשמתם לטובה בשביל לשכור את שירותיי..

אם אתם עוסקים בתחום הבידור,אם זה זורם לכם בעורקים כמו לי ומחפשים להתקדם?
אם אתם חושבים שאתם טובים בתחום שלכם אבל לצערכם עדיין אף אחד לא גילה אתכם או לא מכיר אתכם מספיק?

(לגלות את האמת.. ככה הייתי בתחילת הדרך ולקח לי שנים להגיע לחברה גדולה, מקצועית ואמינה).

בקיצור, אם גם אתם עוסקים בתחום- תקליטנים, ליצנים, קוסמים, להטוטנים, אנשי בידור, יוצאי צוותי בידור ועוד.. אבל לא יודעים לאן לפנות ואתם רוצים להצטרף אלינו אתם מוזמנים לשלוח קורות חיים, תמונה, אם יש משהו ברזומה זה יעזור, המלצות גם יעזרו וקדימה.. תוכלו להצטרף אלינו ולעבוד בתחום שאתם אוהבים.
נשמח לעבוד עם אנשים מצחיקים, כשרוניים, איכותיים וחשוב לנו- ישרים ואמינים.
אז זהו, אם אתם עונים על זה, אז קדימה. צאו לדרך ושיהיה בהצלחה.
מיקי.
(-: